Anglisci > Nauka > Książki > Anglista poleca > Edgard razy dwa - czyli testy z angielskiego
InstaLing
Edgard razy dwa - czyli testy z angielskiego Drukuj Poleć znajomemu

WYDAWNICTWO – Edgard
TYTUŁ – ‘Testy gramatyczno-leksykalne dla zaawansowanych’

- ‘Angielskie testy leksykalne dla średnio-zaawansowanych’

AUTOR – praca zbiorowa

WYDANIE - 2010

ISBN - 978-83-62482-45-0

- 978-83-62482-08-5

CENA - 24,90 19,90

Zaczyna się kolejny rok szkolny, i nowa przygoda z angielski. Systematyczność jest kluczem do sukcesu i dlatego nawet podczas wakacji i czasu wolnego warto skusić się na małe powtórki i utrwalenia.

Polecam Wam dwie ciekawe pozycje: ‘Testy gramatyczno-leksykalne dla zaawansowanych’ i ‘Angielskie testy leksykalne dla średnio-zaawansowanych’ wydawnictwa Edgard. Zapewniam, że korzystając z tych pozycji wakacyjna nauka anielskiego będzie miła, łatwa i przyjemna.

‘Testy gramatyczno-leksykalne dla zaawansowanych’ to zbiór siedemdziesięciu testów. Każdy z nich to trzy, cztery zadania ćwiczące znajomość słownictwa i gramatyki w różnym zakresie, ale na jednym poziomie. Zadania są ciekawe, zróżnicowane i nie ma możliwości znudzenia się. Na końcu znajduj się oczywiście klucz i miejsce na notatki. Książka wydana jest w formie ćwiczeń, więc można je uzupełniać, gumować i znowu uzupełniać.

‘Angielskie testy leksykalne dla średnio-zaawansowanych’ to z kolei zbiór pięćdziesięciu testów leksykalnych. Każdy test poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu, od człowieka po wszechświat. Autorka daje nam wiele ciekawych zadań, zawsze zaznaczając, jakie słownictwo będzie ćwiczone. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, można poczytać, poćwiczyć ciekawe zwroty lub poznać nowe słówka. Nie ma konieczności rozwiązywania książki strona po stronie. Na końcu znajdziemy spis zadań i tematykę, jaką poruszają.

Gorąco polecam na każdą wolną chwilę.

Gabriela Oberda

 

 
następny artykuł »


                          ISSN: 2080-6760
Forgot Password?


ling.pl - darmowy słownik internetowy: słownik 2 mln haseł
[Szukaj w słowniku]
darmowy sownik angielski


 
Anglisci.pl    2004 - 2017,      ISSN: 2080-6760 Reklama w portalu Anglisci.pl Kontakt z redakcj
| Angielski gramatyka i nauka słówek | słownik angielsko polski | słownik polsko angielski | Katalog: szkoły i kursy językowe |
| asdf.pl | Forum językowe | Program Insta.Ling dla szkół i nauczycieli |