Anglisci > Nauka > Książki > Anglista poleca > Super Sparks 1
InstaLing
Super Sparks 1 Drukuj Poleć znajomemu

WYDAWNICTWO –  Oxford University Press
TYTUŁ –  Super Sparks 1

AUTOR – Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc-Kurpaska

WYDANIE -2012

ISBN – 978-0-19-466302-1

CENA  -27 zł

Gdybym znowu była dzieckiem i miała okazję uczyć się angielskiego, z pewnością chciałabym uczyć się z podręcznikiem „Super Sparks 1”. Książka jest świetna: kolorowa, ale nie do przesady, zabawna, pełna historyjek, które przyciągną najmłodszych.

 

Seria Super Sparks jest kursem dla klas 1-3 szkoły podstawowej, zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do użytku szkolnego i w pełni zgodnym z nową podstawą programową, z uwzględnieniem różnych potrzeb i możliwości dzieci sześcio- i siedmioletnich w klasie pierwszej.

Z tym podręcznikiem dzieci poznają słownictwo związane z kolorami, jedzeniem czy przyborami szkolnymi. Oprócz tradycyjnego słownictwa uczniowie poznają także gotowe wyrażenia i zdania, które mogą wykorzystać na co dzień. Jest bardzo dużo ‘listeningów”, co daje szansę osłuchać się z językiem od najmłodszych lat. Również w ćwiczeniach została wykorzystana ta metoda. Dziecko słucha, uzupełnia i uczy się angielskiego. Dużym plusem jest różnorodność zadań, dzięki czemu uczniowie nie znudzą się na lekcji i będą chętnie pracować. Są nawet zabawy ruchowe. Do podręcznika została dołączona płyta DVD z animowanymi historyjkami, co z pewnością jest świetnym elementem przyciągającym uwagę uczniów i pokazującym, że nauka też może być zabawą.

 

Rodzic również będzie spokojny, ponieważ na dole strony zostały umieszczone słówka, które dziecko poznaje na lekcji, więc mogą razem ćwiczyć w domu.

 

Nauczyciel  może korzystać z całej masy materiałów dodatkowych: książki nauczyciela, oprogramowania do tablic interaktywnych, kart wyrazowych, plakatów i kart obrazkowych, a także materiałów do powielania i pacynki Zabadelli.

 

Teraz, będąc mamą przedszkolaka, który za rok pójdzie do szkoły, mam nadzieję, że trafi na ten właśnie podręcznik do angielskiego. Z pewnością będzie się z nim świetnie bawił i uczył. Gorąco polecam.

 

Gabriela Oberda

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


                          ISSN: 2080-6760
Forgot Password?


ling.pl - darmowy słownik internetowy: słownik 2 mln haseł
[Szukaj w słowniku]
darmowy sownik angielski


 
Anglisci.pl    2004 - 2017,      ISSN: 2080-6760 Reklama w portalu Anglisci.pl Kontakt z redakcj
| Angielski gramatyka i nauka słówek | słownik angielsko polski | słownik polsko angielski | Katalog: szkoły i kursy językowe |
| asdf.pl | Forum językowe | Program Insta.Ling dla szkół i nauczycieli |